fbpx
grindų.era-11 Large

VINILAS

Vinilo grindys yra populiarios šiuolaikiniuose interjeruose, ypač virtuvės ir vonios kambariuose. Jos gaminamos iš pvc plastiko, naudojant naujausias technologijas. Vinilinė grindų danga yra atspari vandeniui ir dėmėms, universali, ilgaamžė. 

Vinilo grindys yra patvarios ir puikiai tinka vietose, kur vaikšto daug žmonių. Jų paviršiaus struktūra labai patogi, todėl malonu vaikščioti net basomis kojomis. Vinilo grindys sumažina triukšmą, o tai svarbu žmonėms, turintiems vaiką bei augintinių. Be to, ši grindų danga yra pigesnė nei daugelis kitų grindų variantų; ją lengva kloti ir prižiūrėti. Vinilo grindų yra įvairių spalvų bei modelių, kad atitiktų kiekvienų namų interjerą.

Kita vertus, vinilo grindys sunkiai atlaiko didelius svorius, gali būti pažeistos aštrių daiktų. Spalvos laikui bėgant išblunka dėl tiesioginių saulės spindulių; grindys gali būti pažeistos esant ekstremalioms temperatūroms. Dėl šių priežasčių vinilo nerekomenduojama naudoti lauke. Tačiau patalpose jis puikiai tinka. Sunkiai rastumėte kitą tokią grindų dangą vidaus patalpoms, kurios kaina prieinama ir išvaizda prabangi (kaip natūralios medienos grindų).
18

Grindys 1

17

Grindys 2

16

Grindys 3

18

Grindys 1

17

Grindys 2

16

Grindys 3

18

Grindys 1

17

Grindys 2

16

Grindys 3

18

Grindys 1

17

Grindys 2

16

Grindys 3